Paulina Leszczyńska

Stworzyć logo i identyfikację wizualną dla fotografa to nie lada wyczyn. Projekt musi być prosty, ponadczasowy i oryginalny. A co najważniejsze, logo musi oddawać styl zdjęć fotografa i jego spojrzenie. Natalia jest osobą, która poprzez rozmowę i stworzony przeze mnie moodboard od razu wiedziała, co mną kieruje, kiedy naciskam spust migawki. Byłam klientem typu „nie […]

Czytaj post

Stworzyć logo i identyfikację wizualną dla fotografa to nie lada wyczyn. Projekt musi być prosty, ponadczasowy i oryginalny. A co najważniejsze, logo musi oddawać styl zdjęć fotografa i jego spojrzenie.

Natalia jest osobą, która poprzez rozmowę i stworzony przeze mnie moodboard od razu wiedziała, co mną kieruje, kiedy naciskam spust migawki. Byłam klientem typu „nie wiem co chcę”, jednak Natalia świetnie potrafiła wczuć się w założenia mojej marki i stworzyć logo, które pasuje do wszystkich moich zdjęć. Dlatego każdy, kto je widzi, od razu czuje, czego może się spodziewać przychodząc do mnie na sesję lub wybierając mnie jako swojego fotografa ślubnego: pokazania historii emocji, relacji i detali, które łączą ludzi. Niezależnie czy będzie to para zakochana, rodzice z dziećmi czy wnuczka z babcią. Logo, które stworzyła dla mnie Natalia, jest niezwykłe i będzie mi towarzyszyć przez długi czas. Do tego finalny projekt otrzymałam w kilku wersjach, kolorach, rozmiarach – jednym słowem pełen profesjonalizm. Nawet przy wydruku wizytówek Natalia pomogła mi przy wyborze najlepszego papieru i przygotowała projekt pod daną drukarnię.

Jeśli szukasz osoby niesamowicie kreatywnej, cierpliwej i posiadającą to „coś”, co sprawia, że twoje myśli nagle przeradzają się w idealne logo – nie musisz już szukać. Nie znajdziesz lepszej graficzki niż Natalia!

Uściski!
Natalia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *