Light Bubble Agency

Miałam w głowie wizję identyfikacji wizualnej dla nowej marki, którą stworzyłam: Light Bubble Agency. Przelałam swoje myśli w briefie, a efekt pracy Natalii przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Na każdym etapie prac czułam, że doskonale wiem, co się teraz dzieje, mogłam się w każdej chwili podzielić swoją wizją, a Natalia z wielką cierpliwością i dużą dozą […]

Czytaj post

Miałam w głowie wizję identyfikacji wizualnej dla nowej marki, którą stworzyłam: Light Bubble Agency. Przelałam swoje myśli w briefie, a efekt pracy Natalii przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Na każdym etapie prac czułam, że doskonale wiem, co się teraz dzieje, mogłam się w każdej chwili podzielić swoją wizją, a Natalia z wielką cierpliwością i dużą dozą doświadczenia skutecznie doradzała i dobierała optymalne graficzne pociągnięcia pędzla.

Finalna wersja całej identyfikacji wizualnej jest naprawdę świetnie przemyślana, spójna ze strategią którą stworzyłam i kierunkiem, w którym zmierzam. Logo jest bardzo świeże, dynamiczne i idealnie pasuje do wszystkich założeń.

Z czystym sercem rekomenduję kontakt z Natalią, która z wielką cierpliwością i dużą wprawą uporała się z nawet najbardziej abstrakcyjnymi pomysłami. To była wielka przyjemność na Ciebie trafić i wierzę, że solidne fundamenty każdej marki, będą procentować w przyszłości.

Uściski!
Natalia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *