Kinga Klejnowska

Kiedy powstawała marka Mahila Biznesu, marzyłam o miękkim, kobiecym i zauważalnym logo. Choć próbowałam zrobić je samodzielnie za pomocą znanych mi programów graficznych, nie wyglądało ono tak jak w moich marzeniach. Cóz, nie jestem grafikiem ;) Dlatego sprawą zajęła się Natalia Bednarczyk z Pixels Factory, której zaufałam z ciężkim sercem, bo prawdę mówiąc nie wyobrażałam […]

Czytaj post

Kiedy powstawała marka Mahila Biznesu, marzyłam o miękkim, kobiecym i zauważalnym logo. Choć próbowałam zrobić je samodzielnie za pomocą znanych mi programów graficznych, nie wyglądało ono tak jak w moich marzeniach. Cóz, nie jestem grafikiem ;)

Dlatego sprawą zajęła się Natalia Bednarczyk z Pixels Factory, której zaufałam z ciężkim sercem, bo prawdę mówiąc nie wyobrażałam sobie jak można zrozumieć co komuś chodzi po głowie, skoro on sam tego nazwać nie potrafi? :) Jednak wynik pracy Natalii przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Byłam pewna, że logo mi się nie spodoba i pewnie nie będę go używać, a jestem szczęśliwa, że dałam sobie i Natalii szansę. Stworzyła IDEALNE LOGO, o jakim marzyłam. Jest cudownie miękkie, w 100% kobiece i naprawdę zauważalne :)

Polecam Natalię z całego serca – chyba czyta w myślach ;)

Uściski!
Natalia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *