Opinie

Z twórcami stron www jest trochę jak z ekipą remontową w chałupie – można oddać kucie swoich płytek w ręce najbardziej znanego fachowca w każdym polskim domu – Szwagra. Można też oddać w ręce specjalistów, którzy nie zabetonują nam przez przypadek okien i nie położą paneli na suficie. Natalia z Pixels Factory jest najwspanialej wypieczoną drożdżówką w tej cukierni stron www. Łączy ze sobą doskonały zmysł graficzny i estetyczny z wysokiej klasy umiejętnościami programowania. Oto jest zaklinaczka WordPressa, na którą wszyscy zasługujemy. Zwłaszcza, że Wasze internetowe cudo stworzy szybko, rzetelnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Gdyby występowała w „Tańcu z pikselami” to nawet surowa Ivona Pavlović dałaby jej „10”.

Janina Bąk
Janina Daily
janinadaily.com

Kiedy jest się w materii technologicznej misiem o rozumku tak małym, jak mój, szczególnie istotna jest wyrozumiałość przewodnika lub przewodniczki, która po tych technologicznych ścieżkach ma prowadzić. Przy budowaniu strony miałem szczęście trafić na Natalię, która odznacza się nie tylko wspomnianą wyżej wyrozumiałością, ale też – jak się okazało – wykazuje niesamowitymi umiejętnościami tropicielskimi. Określenie tego, co mi się nie podobało (w układzie strony, jej funkcjonalności, identyfikacji graficznej), nastręczało mi ogromne trudności, gdyż po prostu nie rozeznaję się w tych sprawach. Natalia fantastycznie odczytywała wszystkie znaki moich wątpliwości, podążała za półsłówkami, wspaniale rozczytywała wszystkie „nie wiem jak… inaczej po prostu”, by przedstawić efekt, który miałem nadzieję zobaczyć (choć zupełnie nie wiedziałem, jak ma wyglądać).

Polecam serdecznie.

Maciej Makselon
Redaktor
maciejmakselon.com

Pani Natalia Bednarczyk przygotowała w całości projekt graficzny firmowego kalendarza książkowego Muzeum Narodowego w Warszawie na 2021 rok.

Kalendarz zaprojektowano w formacie B5. Uzupełniono go reprodukcjami dzieł ze zbiorów Muzeum. To publikacja elegancka, przemyślana kolorystycznie i spójna wizualnie. Harmonijnie łączy w sobie klasyczne piękno i prostotę oraz nowatorskie rozwiązania graficzne. MNW wykorzystywało publikację jako prezent dla VIPów, partnerów biznesowych i instytucjonalnych.

Pani Natalia Bednarczyk jest osobą kreatywną i pomysłową. Jej pomysły na całość kalendarza były trafione. Autorka nie tylko słucha, lecz także odważnie podpowiada lepsze, poparte doświadczeniem, rozwiązania.

Muzeum Narodowe w Warszawie zapewne jeszcze nie raz będzie współpracować z panią Natalią. Jesteśmy przekonani, że doskonale sprawdzi się także przy innych projektach graficznych.

Anna Kościelna-Kuflyuk
Zastępca Dyrektora ds. Zarządzania, Muzeum Narodowe w Warszawie
mnw.art.pl

Choć na rynku są setki tysięcy grafików, to wcale nie jest łatwo znaleźć takiego, który wie, że w biznesie grafika to piękno, które ma czemuś służyć.

Szukając graficzki do swoich projektów trafiłam na Natalię i już po krótkiej współpracy wiedziałam, że to jest to.

Natalia słucha tego, co mam do powiedzenia, ale nie boi się też odważnie proponować swoich rozwiązań. Jest punktualna, pracowita i daje z siebie wszystko. Polecam serdecznie!

Ola Budzyńska
Pani Swojego Czasu
paniswojegoczasu.pl

To wielkie szczęście, że w internetowym lesie trafiłam właśnie na Natalię i jej Pixelową Chatkę! :)

Udało się jej włożyć moją twórczość w minimalistyczne ramy motywu WordPress „Pixie”. Wszystko to przy użyciu magicznego pyłu kreatywności i wiedzy. Doskonale zrozumiała moje oczekiwania, zarówno względem strony, jak i identyfikacji wizualnej. Wielokrotnie dyskutowałyśmy różne pomysły i za każdym razem mogłam liczyć na jej pomoc i rady. Plus pokłady cierpliwości.

Strona już gotowa, a ja mam nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy! :)

Dziękuję z całego serca!

Anna M. Potrzeszcz
Corn Bunting's Voice
annampotrzeszcz.pl

Miałam w głowie wizję identyfikacji wizualnej dla nowej marki, którą stworzyłam: Light Bubble Agency. Przelałam swoje myśli w briefie, a efekt pracy Natalii przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Na każdym etapie prac czułam, że doskonale wiem, co się teraz dzieje, mogłam się w każdej chwili podzielić swoją wizją, a Natalia z wielką cierpliwością i dużą dozą doświadczenia skutecznie doradzała i dobierała optymalne graficzne pociągnięcia pędzla.

Finalna wersja całej identyfikacji wizualnej jest naprawdę świetnie przemyślana, spójna ze strategią którą stworzyłam i kierunkiem, w którym zmierzam. Logo jest bardzo świeże, dynamiczne i idealnie pasuje do wszystkich założeń.

Z czystym sercem rekomenduję kontakt z Natalią, która z wielką cierpliwością i dużą wprawą uporała się z nawet najbardziej abstrakcyjnymi pomysłami. To była wielka przyjemność na Ciebie trafić i wierzę, że solidne fundamenty każdej marki, będą procentować w przyszłości.

Kinga Sroka
Light Bubble Agency
lightbubbleagency.com

Natalia przygotowała dla mnie stronę internetową na motywie „Pixie”, identyfikację wizualną i wizytówki. Okazała się świetnym wyborem dla osoby takiej jak ja, której jest ciężko się zdecydować – Natalia świetnie doradza, zawsze w punkt. Dlatego jako początkująca przedsiębiorczymi bez obaw zdawałam się na Natalię, co pozwoliło mi uwolnić czas na inne rzeczy.

Zawsze cierpliwa i wyrozumiała – okazało się, że te cechy nie są ważne tylko dla zawodu nauczyciela.

Jeśli szukasz osoby, która poskłada w jedną całość Twoje chaotyczne pomysły, idee i wyobrażenia, to już znalazłeś, nie musisz szukać dalej.

Z przyjemnością będę kontynuować współpracę z Natalią w przyszłych projektach.

Magdalena Porzak
Study Flow
study-flow.pl

Natalia z Pixels Factory wykonała dla nas logo, które w pełni odzwierciedliło nasze oczekiwania.

Bardzo kreatywnie podeszła do tematu, w efekcie czego powstał prosty, czytelny i oryginalny projekt, który zaakceptowaliśmy bez żadnych poprawek czy uwag.

Istotne dla nas było to, że Natalia dokładnie poznała nasze potrzeby i twórczo przekształciła je w graficzną koncepcje.

Paula Kliś
GrandeMedia – agencja social media
grandemedia.pl

Od dawna nieśmiało myślałam o nowym logo. Czułam, że jego elementem musi być paproć. Symbol ten gra na mojej wrażliwości i przynosi dobre skojarzenia. Po kilku latach prowadzenia swojej działalności postanowiłam skierować się z tym moim małym marzeniem do graficzki, do kogoś kto profesjonalnie zajmie się opracowaniem takiego pomysłu. Jestem pod ogromnym wrażeniem stylu pracy Natalii, szczegółowego podejścia do rozeznania potrzeb, sposobu dzielenia się propozycjami i uporządkowania finalnych efektów pracy. Odpowiadanie na pytania dotyczące identyfikacji wizualnej marki to okazja do takiej krótkiej osobistej podróży, w której można na nowo przyglądnąć się wyobrażeniom na temat swojej działalności. Współpracę z Natalią traktuję jako prezent, który podarowałam po prostu sobie oraz jako sposób na wyrażenie wdzięczności za trwanie przy swojej pasji. Trafiłam z tym pod skrzydła osoby, która z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Polecam Natalię z całego serca :-)

Karolina Krawczyk
Karolina Krawczyk Fotografia
instagram.com/karolina.krawczyk.photo

Współpraca z Natalią to czysta przyjemność!

Strona, którą zaprojektowała Natalia dla Iluminatorni kilka lat temu, wymagała odświeżenia. Potrzebowałam nie tyle radykalnej zmiany i podkręcenia wizerunku, jak poprzednim razem, co ulepszenia funkcjonalności, rozbudowania strony o sklep i kalendarz zdarzeń. Natalia zaproponowała mi użycie autorskiego szablonu „Pixie”, który w wersji dostosowanej do moich potrzeb okazał się idealny. Dogadywanie się z Natalią, dyskusje nad moimi potrzebami odnośnie strony i sklepu, funkcjami, których potrzebuję na stronie i estetyką, były po prostu piękną wspólną przygodą.

Polecam Natalię z całego serca! Kompetencje, empatia i terminowość. Wszystko na medal!

Kasia Bruzda-Lecyk
Iluminatornia
iluminatornia.pl

Współpraca z Natalią to prawdziwa przyjemność! Konkrety, rzeczowość, kreatywność, terminowość, a przy tym pozytywna energia, życzliwość, uśmiech, mnóstwo cierpliwości i wytrwałości… Właśnie takimi słowami określiłabym Natalię :)

Natalia zaprojektowała od nowa naszego bloga oraz jego logo. Dostała od nas jedynie bardzo ogólną wizję dotyczącą naszych przemyśleń i przelała ją w formę graficzną, która nas zachwyciła! :)

Natalia zaprojektowała nasz planer językowy oraz jego stronę sprzedażową, które to jej kreatywności zawdzięczają swój wygląd. Bardzo sprawnie i kompleksowo nadzorowała także cały proces produkcji planera.

I wreszcie Natalia przygotowała oprawę graficzną Vagaru, i na tym współpraca się nie kończy, bo przed nami są kolejne projekty :)

Dziękujemy za wszystko i polecamy Natalię bardzo!

Aggie i Kamil
Języki i Podróże
jezykipodroze.pl

Nawiązałam współpracę z Natalią ponieważ zależało mi na całkowitej zmianie wyglądu mojej strony. Natalia wysłuchała mojego pomysłu, stworzyła koncepcję, cierpliwie wprowadzała zmiany i dodawała kolejne rozwiązania. Gotowa strona jest przejrzysta, funkcjonalna, z kolorystyką, która jest zgodna ze mną i moją marką.

Zdecydowanie podobało mi się podejście Natalii, to że kontakt z nią był naprawdę sprawny, a całość dopracowywana była do ostatniego elementu. Polecam!

Katarzyna Głąb
Po sukces na szpilkach
posukcesnaszpilkach.pl

Doskonale pamiętam moment, w którym po raz pierwszy zobaczyłam swoje nowe logo oraz świeżutką stronę internetową. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania i nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że Natalia włamała się do mojej głowy i przekuła w rzeczywistość to, co wcześniej było tylko mglistym wyobrażeniem. Natalia nie tylko jest uważna na potrzeby i sugestie klienta, ale ma też cudowną umiejętność czytania między wierszami, dzięki czemu efekt końcowy jest unikalny oraz doskonale oddaje charakter marki. Ponadto jest osobą świetnie zorganizowaną, a przy tym niesamowicie życzliwą i otwartą, co sprawia, że współpraca z nią to czysta przyjemność.

Dagmara Knyć
Polish Crocodile
polishcrocodile.com

Współpracowałam z wieloma grafikami. Odkąd poznałam Natalię, nie szukam innego grafika. Ma świetne wyczucie estetyki. Wsłuchuje się w potrzeby klienta. Potrafi wyjaśnić z przykładami, dlaczego warto coś zaprojektować tak, a nie inaczej. Polecam ją małym i większym firmom!

Ewelina Muc
www.ewelinamuc.com

Postanowiłam zwrócić się do Natalii w związku ze zmianą wyglądu mojej strony biznesowej – chciałam, by strona wyglądała naprawdę profesjonalnie i zawierała istotne dla mojego biznesu elementy. Natalia, nie dość, że odwaliła kawał świetnej roboty, to jeszcze przekroczyła samą siebie jeśli chodzi o design i autentyczne poznanie moich gustów oraz osobistego stylu. Strona Urszula Marketing prezentuje w 100% moją markę i funkcjonuje idealnie. Polecam każdemu pracę z Pixels Factory!

Ula Phelep
Urszula Marketing
urszula-phelep.com

Bardzo miło wspominam współpracę z Natalią w zakresie tworzonych dla mnie logotypów.

Łatwość komunikacji, profesjonalizm, słowność to cechy Natalii, które uprzyjemniają podejmowanie decyzji i ustalanie szczegółów zleceń.

Szczególnie ceniłam sobie podążanie za sugerowanymi zmianami i dostosowanie prac graficznych w taki sposób, by pasowały idealnie do mojej marki i jej potrzeb! Polecam serdecznie :)

Ewelina Mierzwińska
www.ewelinamierzwinska.pl

Stworzyć logo i identyfikację wizualną dla fotografa to nie lada wyczyn. Projekt musi być prosty, ponadczasowy i oryginalny. A co najważniejsze, logo musi oddawać styl zdjęć fotografa i jego spojrzenie.

Natalia jest osobą, która poprzez rozmowę i stworzony przeze mnie moodboard od razu wiedziała, co mną kieruje, kiedy naciskam spust migawki. Byłam klientem typu „nie wiem co chcę”, jednak Natalia świetnie potrafiła wczuć się w założenia mojej marki i stworzyć logo, które pasuje do wszystkich moich zdjęć. Dlatego każdy, kto je widzi, od razu czuje, czego może się spodziewać przychodząc do mnie na sesję lub wybierając mnie jako swojego fotografa ślubnego: pokazania historii emocji, relacji i detali, które łączą ludzi. Niezależnie czy będzie to para zakochana, rodzice z dziećmi czy wnuczka z babcią. Logo, które stworzyła dla mnie Natalia, jest niezwykłe i będzie mi towarzyszyć przez długi czas. Do tego finalny projekt otrzymałam w kilku wersjach, kolorach, rozmiarach – jednym słowem pełen profesjonalizm. Nawet przy wydruku wizytówek Natalia pomogła mi przy wyborze najlepszego papieru i przygotowała projekt pod daną drukarnię.

Jeśli szukasz osoby niesamowicie kreatywnej, cierpliwej i posiadającą to „coś”, co sprawia, że twoje myśli nagle przeradzają się w idealne logo – nie musisz już szukać. Nie znajdziesz lepszej graficzki niż Natalia!

Paulina Leszczyńska
Atelier wspomnień
atelierwspomnien.com

Mam świadomość, że logo i identyfikacja wizualna jest bardzo ważnym elementem w budowaniu wizerunku marki, dlatego postanowiłam powierzyć stworzenie logo dla mojego nowego biznesu profesjonalistce. Grafików na rynku jest wielu, jednak miałam nadzieję, że znajdę taką osobę, która nie tylko zna się na rzeczy, ale będzie miała podobne do mnie poczucie estetyki i to „coś” co trudno nazwać. Natalia ma „to coś”, jest artystką, jest profesjonalna i świetnie wywiązała się ze swojego zadania.

Jestem zadowolona z efektów naszej współpracy i szczerze polecam Natalię i Pixels Factory.

Katarzyna Półtorak
Polka
polkasport.pl

Miałam niewątpliwą przyjemność zaprosić do realizacji mojej strony i logo Natalię. Współpraca przebiegała bez zakłóceń. Natalia przede wszystkim słucha, czego klient potrzebuje i jak sobie wszystko wyobraża. Dla mnie najważniejsze było to, że oprócz słuchania sama umie coś podpowiedzieć, zaproponować fajne rozwiązanie czy kolorystykę. Ja osobiście poleciłabym współpracę z Natalią osobom, które chcą stworzyć coś, co będzie się wyróżniało, będzie przyciągało wzrok odbiorców. Polecam też wszystkim osobom, które nie ogarniają spraw technicznych, ponieważ Natalia odpowiada nawet na najgłupsze pytania.

Współpraca z Natalią była dla mnie przyjemnością i myślę, że w przyszłości jeszcze nie raz zrealizujemy razem projekt.

Nika Drzewiecka
Ekoroots
ekoroots.pl

Natalia spełnia marzenia. Przyciągnęła mnie jej identyfikacja wizualna: minimalistyczna, stylowa i w „moich” kolorach. A teraz mam swoją wymarzoną stronę www. Idealną, uszytą na miarę, najpiękniejszą na świecie. Po szczegółowym wywiadzie i wsłuchaniu się w moje pomysły i potrzeby – zadziały się cuda. Natalia posiada niesłychaną intuicję, doskonale potrafi dobrać charakter projektowanej strony do jej właściciela i tego, co on oferuje. Moja ceramika dostała piękną oprawę.

Komunikacja bez zarzutu, cierpliwość we wdrażaniu moich zachcianek, przy równoczesnym konstruktywnym tłumaczeniu, dlaczego mój dany pomysł warto zastąpić innym. Taka współpraca to sama przyjemność i szczerze polecam innym :) A sama na pewno wrócę – w planach kolejne realizacje z pomocą Pixels Factory!

Joanna Wieczorkiewicz
Artlantyda
artlantyda.pl

Poradziła sobie ze mną – najgorszym rodzajem klienta, który nie wie czego chce, ale chce najlepiej, jak tylko się da ;) Natalia daje z siebie więcej niż profesjonalizm. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby klienta, dogłębnie bada oczekiwania. Ze zbioru niepasujących do siebie screenów inspiracji, luźnych myśli i długich konwersacji stworzyła logo, z którym się utożsamiam. Niesamowite, że na własnej estetyce zbudowała coś tak bardzo mojego – dla mnie jest to esencja doskonale wykonanego projektu.

Michalina Tańska

Kiedy powstawała marka Mahila Biznesu, marzyłam o miękkim, kobiecym i zauważalnym logo. Choć próbowałam zrobić je samodzielnie za pomocą znanych mi programów graficznych, nie wyglądało ono tak jak w moich marzeniach. Cóz, nie jestem grafikiem ;)

Dlatego sprawą zajęła się Natalia Bednarczyk z Pixels Factory, której zaufałam z ciężkim sercem, bo prawdę mówiąc nie wyobrażałam sobie jak można zrozumieć co komuś chodzi po głowie, skoro on sam tego nazwać nie potrafi? :) Jednak wynik pracy Natalii przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Byłam pewna, że logo mi się nie spodoba i pewnie nie będę go używać, a jestem szczęśliwa, że dałam sobie i Natalii szansę. Stworzyła IDEALNE LOGO, o jakim marzyłam. Jest cudownie miękkie, w 100% kobiece i naprawdę zauważalne :)

Polecam Natalię z całego serca – chyba czyta w myślach ;)

Kinga Klejnowska
mahila.pl

Kiedy stworzyłam stronę mialmaespanola.pl, była ona bardziej zbiorem ciekawostek na temat krajów hiszpańskojęzycznych niż blogiem osobistym – stąd też poprzednie logo. Gdy zdałam sobie sprawę, że chciałabym rozwijać stronę w zupełnie innym kierunku, wiedziałam, że ówczesne logo musi ulec zmianie. Nie byłam do końca pewna, czego właściwie chcę, a przynajmniej nie potrafiłam tego precyzyjnie wyrazić. Krótko mówiąc, nie byłam łatwym typem klienta. Postanowiłam powierzyć to zadanie profesjonalistce i wtedy trafiłam na Natalię. Miałam nadzieję, że zrozumie moją „hiszpańską duszę” i połączy luźne propozycje w coś wyjątkowego. Udało jej się – Natalia stworzyła logo, z którym się identyfikuję. Zwróciła uwagę nawet na detale, z pozoru nieistotne szczegóły, które dla mnie miały znaczenie. Projekt naprawdę był dopracowany co do piksela! Potrafiła odradzić, doradzić, pomóc w wyborze, sama nie narzucając przy tym swoich pomysłów.

Jestem zadowolona z efektów współpracy i przy realizacji innych projektów graficznych na pewno zwrócę się w przyszłości do Natalii. Lubię ludzi z pasją i myślę, że nie przesadzę mówiąc, że dla Natalii grafika jest tym, czym dla mnie kraje hiszpańskojęzyczne. Z całego serca polecam współpracę z Pixels Factory!

Karolina Zając
Mi alma española
mialmaespanola.pl